Cum sa faci un cont bun pe metin2 ro

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Cum sa faci un cont bun pe metin2 ro

Mesaj  Admin la data de Lun Iun 14, 2010 12:37 pm

Deci am sa va zic secretul meu cum sa rezisti foarte bine la monstri ca sa poti sa cresti mai repede.Eu la Level 34 i-au 10-15 Grupe la Bo si fac in jur de 1%-1,5% din Lure si fara Inel de Exp.

Deci pentru inceput trebuie sa facem Level astfel :

-La Level 1 Cresti la Caini , Cain Salbatici , Lupi . Daca vrei sa faci mai Repede faci Toate sarcinile
-Dupa Level 5 Te duci si iti iei Magiile de La Invatatori (Sfatul meu daca esti Razboinic sa te faci Mental ca sa rezisti mai bine la monstri , Daca esti Ninja sa te pui pe Lama si la Sura sa te pui pe Arme Magice)
-Dupa ce ai facut Level 10 trebuie sa te duci la Ursi si sa faci toate Misiunile si Sarcinile de acolo , Important este sa le faci si Misiunile de la Biolog
-Bun sa zicem ca a-ti facut Level 18 , I-ti iei o Armura de Lv. 18 +6 , Sulita Paianjan + 5 , Coif de Lv. 1 +6 , Scut de Lv 1 +5,+6 asta trebuie sa fie un Echipament Ideal pentru Lv.18 - 20.
-Acum ne ducem si Facem Lv.20 La amazoane daca suntem Mentali facem foarte usor Lv.
-Acum ne ducem de la Lv. 24 la Salbatici si luam toata mapa ca sa facem Lv. 26 , 30
-Dupa ce am facut Lv. 30 ne ducem sa ne Echipam pentru a rezista la BO . Deci trebuie sa avem cel putin un Rib +5,+6 (Cu Paguba Media +10%) , Leu +6 , Iteme cu Pv.+500
-Facem Lv.35 in Primele insule de la Orci dupa aceea ne ducem sa ne facem Armat-ul
-Dupa ce avem si Armat trebuie sa ne Luam un Rib +6 sau +7 , Mortala +7 , Coif de Fier(Lv. 21)+7 , Scut de Lv 21 +7 .
-Acum daca suntem mental putem lua la Lv. 35 in jur de 5-7 Grupe cu Echipamentul de Mai sus

Asa putem face Lv. 45 in cateva Zile.

Bafta !

Admin
Admin

Data de inscriere: 11/06/2010

Vezi profilul utilizatorului http://fanclub.forumulmeu.ro

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum